urlop
urlop
Zimna wiosna czyli jak uniknąć palenia w centralnym przez 9 miesięcy w roku
Zimna wiosna czyli jak uniknąć palenia w centralnym przez 9 miesięcy w roku

Zimna wiosna czyli jak uniknąć palenia w centralnym przez 9 miesięcy w roku. Piecyk na pellet to idealne urządzenie na dogrzanie domu podczas typowo przejściowych okresów i humorów pogody jakich ostatnio doświadczamy. Taki piecyk to idealne rozwiązanie do tego typu zastosowań a do tego może elegancko wkomponować się w każde wnętrze.

Piecyk na pellet Lucilla urządzenie dla osób które cenią sobie styl i wygodę. Moc 9kW, sprawność na poziomie 90%,wylot spalin tylny lub boczny co daje nam większe możliwości montażu. Wbudowany popielnik, palenisko ze stali INOX, wbudowany wentylator nadmuchowy który dzięki swej mocy w szybkim tempie jest w stanie ogrzać pomieszczenie o powierzchni do 90m2. Unikatowa obudowa piecyka Lucilla w stylu retro została przyzdobiona stylowymi wycięciami a dla podkreślenia unikalności piecyka zostały wstawione panele w trzech różnych kolorach do wyboru.

Dzięki wbudowanemu wentylatorowi nadmuch ciepłego powietrza pozwala na szybką konwekcję w pomieszczeniach nawet do 90m2. Piecyk wyposażony w czujnik temperatury otoczenia, elektryczną zapalarkę , automatyczny podajnik i sterownik pozwalający na automatyczną pracę - w zależności od zadanej temperatury pomieszczenia piecyk wygasza się i rozpala automatycznie w zależności od potrzeby. Wbudowany programator (tygodniowy) pozwala na zaprogramowanie cykli pracy urządzenia.

Najważniejsze cechy piecyka LUCILLA:

https://ekosystems.pl/…/Piec-na-pelet-piecyk-kominek-pe…/151

Modulowana moc grzewcza: 2,8-8,8kW
Sprawność: ≈90%
Kubatura pomieszczeń do ogrzania: do 200m3
Pojemność zbiornika na pellet: 13,5kg
Zużycie pelletu: od 0,6 do 1,8 kg/h
Autonomia czasu pracy (czas pracy na 1 pełnym zbiorniku): do 23 godzin
Stalowa komora spalania i palenisko ze stali inox
Wbudowany popielnik
Wylot spalin: tylny lub górny
Dolot powietrza pierwotnego: Tak
Powietrze wtórne (system CZYSTA SZYBA): Tak
Wymiary (cm) szer. x głęb. x wys.: 45, x 58,2 x 91,6
Waga: 98kg

Opcjonalne wyposażenie dodatkowe:

Pilot zdalnego sterowania
Moduł Wifi
Moduł GPRS
Płyta ochronna na podłogę

Sklep w trakcie budowy!

Witamy serdecznie jesteś Gościem naszego  sklepu pamiętaj, że zaprezentowana oferta ma charakter demonstracyjny, a złożone tą drogą zamówienia nie będą realizowane do czasu uruchomienia pełnej funkcjonalności naszego sklepu. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 792 690 542 lub mailowy ekosystemskontakt@gmail.com . Pozdrawiamy zespół Ekosystems.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl